Agroturystyka

 

Danuta i Witold Kluczek prowadzą gospodarstwo agroturystyczne Relax od 1998 r. Położone jest ono we wsi Perzanowo, 90 km od Warszawy w kierunku na Mazury przy trasie Maków Mazowiecki - Różan.

Na naszych gości czeka kompleks wypoczynkowo - relaksacyjny. W jego skład wchodzą pokoje jedno-, dwu-, trzy- i czteroosobowe łazienkami i WC, kuchnia oraz jadalnia, gdzie serwuje się całodzienne wyżywienie (3 posiłki) w stylu "szwedzki stół".

Ponadto goście mogą korzystać z sauny, krytego basenu (czynny od 1 maja do 30 września). Na terenie gospodarstwa znajduje się stadnina koni oraz kryta ujeżdżalnia o pow. 800 m2. Istnieje możliwość nauki jazdy konnej pod okiem instruktora, jak również przejażdżka bryczką po pięknych, okolicznych lasach obfitujących w jagody i grzyby. Dla dzieci jest plac zabaw i piaskownica. Gospodarze zapewniają Państwa, że jest to miejsce, w którym można odpocząć od codziennych trudów i zgiełku wielkiego miasta. Spróbować smacznej, różnorodnej, domowej kuchni, która zaspokoi gust każdego gościa.

Gospodarstwo agroturystyczne "Relax" wygrało konkurs w kategorii najlepsze gospodarstwo agroturystyczne w woj. mazowieckim w 2008 roku. Rok później zostało laureatem w ogólnopolskim konkursie wśród gospodarstw agroturystycznych konnych, a w 2014 r. otrzymało wyróżnienie.

Gospodarstwo Agroturystyczne przyjmuje gości prze cały rok (poza Świętami Bożego Narodzenia i Wielkiejnocy). Organizujemy zielone szkoły, spotkania integracyjne i szkolenia. Do dyspozycji są 2 sale wykładowcze (jedna sala jest klimatyzowana). W przypadku pobytu grupy szkolnej powyżej 20 uczniów pobyt 2 opiekunów jest bezpłatny.

Pobyt weekendowy w okresie od 1 maja do 31 sierpnia wynosi 90,00 zł za dobę od osoby dorosłej, natomiast pobyt dłuższy niż 2 doby 85,00 zł za każdą dobę od osoby dorosłej. Poza sezonem, tj. od 1 września do 30 kwietnia pobyt weekendowy wynosi 85,00 zł za dobę od osoby dorosłej, natomiast pobyt dłuższy niż 2 doby 80,00 zł za każdą dobę. Dla dzieci jest zniżka w zależności od wieku dziecka. W cenę wliczony jest nocleg, 3 posiłki w formie szwedzkiego stołu oraz możliwość korzystania z basenu bez ograniczeń. Na terenie gospodarstwa jest Wi-Fi.

Można również korzystać tylko z noclegów wówczas ceny są następujące:
- pokój 1 osobowy - 50,00 zł/dobę
- pokój 2 osobowy - 80,00 zł/dobę
- pokój 3 osobowy - 120,00 zł/dobę
- pokój 4 osobowy - 145,00 zł/dobę

W przypadku dłuższego pobytu lub grupy osób istnieje możliwość negocjacji ceny. Gospodarze udostępniają Państwu w pełni wyposażoną kuchnię.

Jesteśmy wygodną opcją dla osób podróżujących służbowo i szukających noclegu blisko Makowa Mazowieckiego.

Więcej informacji można uzyskać telefonicznie pod numerem telefonu 29 766-95-37, 660-699-537 lub mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Serdecznie zapraszamy